A
A
A
 

 

IV Bieg Mikołajkowy

14 grudnia 2017

IV Bieg Mikołajkowy

Katowickie zimowe święto biegania zgromadziło 3 grudnia br. w Dolinie Trzech Stawów setki zwolenników aktywnego wypoczynku. W biegu wystartowało ponad 1750 „aktywnych" Mikołajów w przedziale wiekowym od 7 do 85 lat.

Czytaj więcej ...

5 października 2017

Zapraszamy na Targi POL-ECO-SYSTEM 2017

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM 2017 to największe i najważniejsze wydarzenie w Polsce i Europie poświęcone problemom ochrony środowiska i gospodarki komunalnej. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie gospodarka obiegu zamkniętego dla człowieka i przyrody.

Czytaj więcej ...
Już wkrótce prezentacja Systemu CRIS na Kongresie GIS

4 października 2017

Już wkrótce prezentacja Systemu CRIS na Kongresie GIS

Na Kongresie GIS 2017 IETU zaprezentuje rozwiązanie dla skutecznego wieloaspektowego zarządzania zlewnią.

Czytaj więcej ...

7 września 2016

Zapraszamy do udziału w konkursie Trawertyn Design

0

Do udziału w konkursie, którego celem jest popularyzacja raciszyńskiego trawertynu, zaproszeni są architekci, projektanci, studenci oraz osoby zajmujące się obróbką kamienia. 

Czytaj więcej ...

6 września 2016

Zapraszamy na Targi HydroSilesia i MELIORACJE 2016

Tegoroczne Targi Urządzeń i Technologii Branży Wodociągowo-Kanalizacyjnej HydroSilesia oraz Targi Melioracji i Urządzeń Wodnych, Infrastruktury i Urządzeń Przeciwpowodziowych MELIORACJE odbędą się w dniach 26-27 października 2016 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. Patronat honorowy nad Targami objął Dyrektor IETU dr hab. inż. Jan Skowronek.

więcej informacji