A
A
A
 

 

Ekipa remontowa weszła do sali seminaryjnej

13 czerwca 2011

Ekipa remontowa weszła do sali seminaryjnej

Te zdjęcia mają już wartość archiwalną. Stary wystrój sali seminaryjnej przestał istnieć, usunięto meble i sprzęt audiowizualny.

Czytaj więcej ...

25 maja 2011

Rusza modernizacja i remont pomieszczeń

Wreszcie mamy projekt i wykonawcę. Ekipa remontowa w pierwszej kolejności rozpocznie prace w pomieszczeniach przeznaczonych dla Zespołu Systemów Informatycznych (pokoje pracy dla informatyków, serwerownia i klaster obliczeniowy). Liczymy, że w sierpniu br. zostaną one przystosowane do pełnienia nowych funkcji i będą miały nową aranżację.

Czytaj więcej ...

31 marca 2011

Nie udało się wybrać wykonawcy

Liczyliśmy, że za dwa tygodnie rozpoczną się prace remontowe w sali seminaryjnej i dawnym laboratorium. Niestety postępowanie przetargowe na wykonanie projektu modernizacji i adaptacji wnętrz musiało zostać unieważnione. 

29 marca 2011

Modernizacja pomieszczeń coraz bliżej

Trwa przetarg na wykonanie prac projektowych i budowlanych przystosowujących pomieszczenia do nowych funkcji i potrzeb użytkowych.

Czytaj więcej ...

28 marca 2011

Utworzenie Działu Informatycznego

Powołanie Działu Informatycznego z Zespołem Systemów Informatycznych i Zespołem Administracji Sieci to istotna zmiana organizacyjna w IETU. Kierownikiem działu został Jacek Długosz, jego zastępcą Grzegorz Fronc. Obydwaj są inicjatorami projektu in2in, a nowy dział będzie realizować większość zadań tego projektu.

Czytaj więcej ...