A
A
A
 

 

Zapraszamy na konferencję projektu in2in

0

Konferencja Wdrażamy i tworzymy innowacje podsumowuje realizację projektu in2in „Rozbudowa infrastruktury informatycznej gromadzenia, przetwarzania i analizy danych środowiskowych”.

Na konferencji zaprezentujemy możliwości nowoczesnej infrastruktury informatycznej IETU, propozycje ich wykorzystania w ramach współpracy naukowej i biznesowej.
Przedstawimy także dwa innowacyjne  rozwiązania informatyczne do wspomagania zarządzania środowiskiem na poziomie lokalnym, które opracowali w IETU specjaliści ochrony środowiska oraz programiści:

  • System Identyfikacji Napływu Zanieczyszczeń Powietrza (SINZaP2)
  • System Zarządzania Ryzykiem Zdrowotnym (HRA2)

Zapraszamy do dyskusji nad możliwościami i wyzwaniami, jakie niesie ze sobą informatyka środowiskowa w Polsce.

W trakcie konferencji zorganizowany zostanie konkurs z atrakcyjnymi nagrodami z obszaru ICT.
Do wygrania m.in. tablet, czytnik tekstów Kindle, kamera GoPro, nawigacja samochodowa typu GPS, zdalnie sterowany spalinowy model samochodu i inne.
Regulamin konkursu

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Miejsce konferencji
Katowice, Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych, ul. Kossutha 6
24 czerwca 2015, godz. 11:00 (rejestracja od godz. 10:00)

Program konferencji

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, jednostek naukowych, przedsiębiorstw i organizacji świadczących usługi związane z ochroną środowiska, w szczególności w zakresie zarządzania jakością powietrza oraz terenami zdegradowanymi.

Konferencja będzie okazją do spotkania naukowców i specjalistów z ochrony środowiska, a także osób działających na rzecz innowacyjnej gospodarki na styku nauki i biznesu. Mamy nadzieję, że nie tylko przybliży wszystkim zainteresowanym rozwiązania ICT wdrożone i opracowane w projekcie in2in, ale również zainteresuje ich praktycznym wykorzystaniem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONFERENCJI

Termin rejestracji do 18 czerwca 2015
Wypełnij formularz zgłoszenia

 Informacje dodatkowe  - tel. 32 254 60 31 wew. 280 lub 136